online nakup

safe 50 tmaSAFE 50F - uchwyt przeznaczony do aerozoli gaśniczych SAFE 500

Uchwyty specjalnie zaprojektowane do bezpiecznzch sprayów gaśniczych są zaprojektowane do bezpiecznego i wygodnego zamocowania w domu, samochodzie, łodzi, biurze itp.

W przypadku pożaru często działamy pod presją, zapominając w ten sposób, gdzie kładziemy spray gaśniczy. W tym momencie tracimy cenny czas w ciągu kilku sekund.

Wytrzymały plastikowy uchwyt SAFE 50F umożliwia zainstalowanie sprayu gaśniczego w widocznym, łatwo dostępnym i stałym miejscu, dzięki czemu można go szybko i łatwo użyć w razie pożaru. Aby ułatwić lokalizację sprayu gaśniczego, uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego zawierającego fluorescencję, dzięki czemu uchwyt lekko świeci w ciemności.

 

Parametry techniczne:

Waga: 50g
Wysokość: 155 mm
Szerokość: 75 mm
Średnica wewnętrzna: 65 mm
Kolor: zielony (fluorescencyjny)


SAFE 75F - uchwyt przeznaczony do aerozoli gaśniczych SAFE 750

Uchwyty specjalnie zaprojektowane do bezpiecznych sprayów gaśniczych SAFE są zaprojektowane do bezpiecznego i wygodnego zamocowania w domu, samochodzie, łodzi, biurze itp.

W przypadku pożaru często działamy pod presją, zapominając w ten sposób, gdzie kładziemy spray gaśniczy. W tym momencie tracimy cenny czas w ciągu kilku sekund.

Wytrzymały plastikowy uchwyt SAFE 75F umożliwia zainstalowanie sprayu gaśniczego w widocznym, łatwo dostępnym i stałym miejscu, dzięki czemu można go szybko i łatwo użyć w razie pożaru. Aby ułatwić lokalizację sprayu gaśniczego, uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego zawierającego fluorescencję, dzięki czemu uchwyt lekko świeci w ciemności.

 

stopfire 3 byt